Recenzie DJI kvadrokoptéra Mavic Pro Fly More Combo, 4K Full HD kamera - DJIM0250C

(9 z 10 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie DJI kvadrokoptéra Mavic Pro Fly More Combo, 4K Full HD kamera - DJIM0250C

Pridané: 9. decembra 2018

Ktorý dron od DJI si kúpiť? - YouTube

Spoločnosť DJI má v ponuke celkom dosť dronov a vybrať si správny model môže byť pre niekoho problematické. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=17432

Overený zákazník RCSVET

Eduard

Pridané: 20. augusta 2018

Zakúpený v RCSVET

• :)

Zatial som nenasiel nevyhodu :)

Pridané: 7. júla 2018

DJI Mavic Pro 2 - všetky dostupné informácie - YouTube

Na internet unikla fotografia dlho očakávanej novinky DJI Mavic 2. Novinka je tvarovo dosť podobná s prvou generáciou, s tým rozdielom, že Mavic 2 bude o niečo väčší a vylepšená by mala byť aj aerodynamika. Čo sa týka kamery, tak tá by mala obsahovať väčší senzor. Možno sa dočkáme 1″ senzora ako obsahuje Phantom 4 Pro. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=15053

Pridané: 2. júla 2018

Zakúpený v sportovekamery.eu

• stabilny let, kvalitny zaznam, kvalintné fotto
  • vyska letu je stanovena na max 500m co bohate staci, je to problem ked potrebujes ist nad vačšie kopce, vyleti 500m od bodu vzletu, nie nad dany teren

Velmi kvalitna mašinka, stabilna po prvotnej instalacii let zvladne aj zaciatočník, lahko ovladatelní ,kvalitné a stabilné zabery

Overený zákazník ProGamingShop.sk

• Cena v slovenských obchodoch

jakuzem

Pridané: 16. februára 2018

Zakúpený v sportovekamery.eu

• veľmi kvalitná konštrukcia a materiály
  • špičkové letové vlastnosti
  • vynikajúce video a fotografie
  • veľký dosah
  • bezpečné lietanie, stroj nespadne ani sa nestratí
  • pevné púzdro namieru ako ku špičkovému fotoaparátu
  • u tohto dodávateľa navyše veľmi vhodné doplnky zadarmo
  • drahý

Tento štvorvrtulák môže lietať kdekoľvek, ďaleko aj vysoko ponad krajinu a to dosť veľkou rýchlosťou, alebo pomaly medzi budovami, stromami, prekážkami alebo manévrovať v malej výške nad terénom. Ovládanie je veľmi presné. Vďaka GPS a GLONASS sa po zastavení nehýbe z miesta a to ani vo vetre a vždy je známa jeho presná poloha. Stabilizovanou kamerou robí kvalitné video a fotografie a obraz z nej sa prenáša na displej pripojeného telefónu alebo tabletu. Okrem toho môže byť riadený automaticky, letieť po nastavenej trase alebo sledovať zvolený predmet.

Grizzly

Pridané: 3. januára 2018

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Perfektný, prepracovaný dron, ktorý je okrem svojich špičkových funkcií ešte aj dobre prenosný
  • Škoda že nemá 60 snímok za sekundu pri 4k

dronblog.cz

Pridané: 12. decembra 2017

Recenze dron DJI Mavic Pro Fly More Combo | DRONBLOG.cz

V tejto recenzii sa s vami chcem podeliť o osobnú skúsenosť s dronom DJI MAVIC PRO FLY MORE COMBO

Celá recenzia na dronblog.cz

smartwear.sk

Pridané: 17. novembra 2017

Porovananie dronov DJI Spark a DJI Mavic Pro | Video - smartwear.sk

Prinášame Vám krátke porovnanie kamier medzi dronmi DJI Spark a DJI Mavic Pro. Veľa ľudí sa rozhoduje práve medzi týmito dvoma modelmi, tak sme sa rozhodli porovnať kvalitu obrazu.

Celá recenzia na smartwear.sk

ciabata

Pridané: 28. augusta 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

Malý, skladací ale výkonný a spoľahlivý.

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP

Marek

Pridané: 24. júla 2017

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• zbalitelnosť
  • chýba inštruktážne video, návod je trochu nezrozumiteľný

Overený zákazník Aeromodel.sk

Milan

Pridané: 16. júna 2017

Zakúpený v Aeromodel.sk

• ovládanie, kvalita záznamu, dolet
  • nič / možno cena /

Asi to najlepšie čo v ponuke je. Množstvo nastavení.

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP

passco

Pridané: 19. mája 2017

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• Kvalitné robustné prevedenie
  • Množstvo vecí v balení za dobrú cenu
  • Kvalita obrazu
  • Stabilizácia obrazu
  • Malý rozmer drona
  • Výdrž batérie
  • Chýba ochranná mriežka Gimbalu(Kamery)
  • Ovládač má pre môj mobil konektor naopak musím použiť predlžovací
  • Nie je vymenitelná batéria pre ovládač.

Dron ma naozaj prekvapil, čakal som od neho omnoho menej. Čo sa týka kvality videa, tak je na vysokej úrovni akurát pre 4K rozlíšenie je obraz pri prudkom pohybe sekaný a niekedy trochu preblikáva(Asi očný vnem). Gimbal ma plastovú krytku ale vzhladom na to, že za gimbalom je nasávacia mriežka pre chladenie sa odporúča ho nepoužívať aby sa neprehrieval dron. V manuáloch to nebolo popisané. očakával by som aspon nejaké plastové ohraničenie ktoré by v prípade pádu alebo zlého pristátia ochráni gimbal pred poškodením lebo sa jedná naozaj o citlivé zariadenie. Batéria vydrží približne 20-25 minút(25 do uplnej totálky, keď je slabý vietor) Ovládač je robustný a dobre spracovaný. Akurát bolo by vhodné mať aj kryt na mobil pretože na slnku je problém niečo vidieť. Upozornujem na režim beginner, ktorý povoluje lietať len do určitej vzdialenosti a potom zmrazí ovládanie.. Takto mi pri silnom vetre dron trochu uletel nad vodu a lepilo mi lebo nedal sa vrátiť s5 vzhladom na to že presiahol spomínaných 30 metrov a nepoznal som zo začiatku všetky funkcie ako ho privolať. V tejto situacií keby tam je strom tak je je pravdepodobne došlahaný.

Pridané: 2. decembra 2016

DJI MAVIC PRO - recenzia a rozbalenie [ FLY MORE COMBO ] - YouTube

Medzi prvými na Slovensku vám prinášame recenziu a rozbalenie dronu DJI Mavic Pro Fly More Combo. Viac na SmartWear.sk: http://smartwear.sk/?p=6721

Net

Pridané: 9. septembra 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Chýba návod v slovenčine :-)