DJI Mavic 2 Pro (CP.MA.00000013.01)

Online prenos videa
Integrované GPS
Maximálna doba letu
31 min

• , zakúpené v DroneRepublic.sk

ešte málo nalietané ale DJI produkty sú vo všeobecnosti kvalitné.

• , zakúpené v Aeromodel.sk

• +Vysoko kvalitná fotografia a video
    • +Prevádzka je tichá
    • +Elegantný a veľmi štýlový dizajn
    • +Tichá prevádzka
    • - Na vrchu kamery sa mi vytvorili škrabance z ochranného krytu, nie je to dobré domyslené

Som spokojný s týmto produktom, dokáže snímať vynikajúce statické zábery a 4K video, zatiaľ čo jeho vysoko prenosná konštrukcia dopĺňa množstvo automatizovaných režimov fotografovania a letu.

• , zakúpené v DroneRepublic.sk

Ako geodet som už dávnejšie po dronoch pokukoval a teraz už pri terajšej cene nebolo nad čím rozmýšľať. S dronom DJI Mavic Pro 2 som už po pár dňoch nalietal 4 lokality a urobil si krásne ortofotomapy, takže za mňa plná spokojnosť.

DroneRepublic.sk (predajca)

Ďakujeme za hodnotenie produktu. Sme radi, že splnil to, čo na ste si dron vybrali.
    Pekný deň.

Návrat domov
Integrované GPS
Maximálna doba letu
31 min

DJI Mavic 2 Pro je najnovší kompaktný dron s kamerou HASSELBLAD L1D-20C s 1" CMOS čipom a objektívom 24mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 20 Mpix a nahrávať vo 4K (30fps).

Mavic 2 Pro s Kamerou Hasselblad
Fotoaparáty Hasselblad, vyrábané vo Švédsku, sú svetovo preslávené vďaka ikonické a ergonomickej konštrukcii, nekompromisný obrazovej kvalite a vďaka Švédskemu remeslu. Od roku 1941 fotoaparáty Hasselblad zachytili rad ikonických fotografií - vrátane prvého pristátia na Mesiaci.

• , zakúpené v DroneRepublic.sk

ešte málo nalietané ale DJI produkty sú vo všeobecnosti kvalitné.

• , zakúpené v Aeromodel.sk

• +Vysoko kvalitná fotografia a video
    • +Prevádzka je tichá
    • +Elegantný a veľmi štýlový dizajn
    • +Tichá prevádzka

• Počas prenosu akéhokoľvek dronu, ktorý obsahuje stabilizačný záves, je dobre kameru a záves pripevniť pomocou krytky. V tomto videu si predstavíme tie od výrobcu PolarPro.

DroneRepublic.sk (predajca)

Pekný deň.

• , zakúpené v sportovekamery.eu

Velmi kvalitný dron,najlepsí na trhu

• Vysoka kapacita batérií
    • Skvelý obraz kamery
  • , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

Super DJI dron na trhu.

• Viac info v našej recenzii: https://smartwear.sk/?p=17864

Zobraziť video recenziu

• Porovnanie hlučnosti medzi dronmi. Viac info v našom článku: https://smartwear.sk/?p=17864

• , zakúpené v sportovekamery.eu

Vynikajúci produkt a spĺňa všetky parametre uvedene v manuále.