Recenzie DJI Spark (Alpine White version) - DJIS0200

Overené recenzie DJI Spark (Alpine White version) - DJIS0200

Pridané: 9. decembra 2018

Ktorý dron od DJI si kúpiť? - YouTube

Spoločnosť DJI má v ponuke celkom dosť dronov a vybrať si správny model môže byť pre niekoho problematické. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=17432

Pridané: 6. júna 2018

DJI Spark Fly More Combo - RECENZIA - YouTube

Prinášame Vám ďalšiu recenziu. Tentoraz sme si vyskúšali dron DJI Spark a to vo verzii Fly More Combo (Aplhine White). Dron sme mali možnosť testovať približne dva týždne a skoro všetky naše postrehy nájdete vo videu. Viac na SmartWear.sk: http://bit.ly/2HlBGSZ

www.svetandroida.cz

Pridané: 9. novembra 2017

DJI Spark recenze: Malý a výkonný dron za rozumnou cenu

Tento malý dron od DJI nemá ve své cenové kategorii mnoho konkurence. Stejně tak i po velikostní stránce je konkurence minimální. DJI Spark nabízí kvalitní konstrukci, velmi dobré pořizování videa i fotografií. Nejvíce jsme bojovali s ovládáním přes telefon a respektive i přes gesta. Určen je pro ty lidi, kteří to s drony myslí vážně a hledají na začátek něco kvalitního.

Celá recenzia na www.svetandroida.cz

blog.dronerepubli...

Pridané: 14. júla 2017

DJI Spark: Prvé dojmy z dronu, ktorý pobláznil svet - Blog DroneRepublic.sk

DJI Spark ponúka za prijateľnú cenu overenú kvalitu značky DJI, inteligentné funkcie, ovládanie rukou a aj skvelú kameru, ktorá vás nesklame.

Celá recenzia na blog.dronerepubli...

smartwear.sk

Pridané: 17. novembra 2017

Porovananie dronov DJI Spark a DJI Mavic Pro | Video - smartwear.sk

Prinášame Vám krátke porovnanie kamier medzi dronmi DJI Spark a DJI Mavic Pro. Veľa ľudí sa rozhoduje práve medzi týmito dvoma modelmi, tak sme sa rozhodli porovnať kvalitu obrazu.

Celá recenzia na smartwear.sk

smartwear.sk

Pridané: 15. novembra 2017

Recenzia dronu DJI Spark Fly More Combo - video - smartwear.sk

Prinášame Vám ďalšiu recenziu. Tentoraz sme si vyskúšali dron DJI Spark (Aplhine White). Dron sme mali možnosť testovať približne dva týždne a skoro všetky naše postrehy nájdete u nás na webe :-)

Celá recenzia na smartwear.sk