Overené recenzie DJI Spark Fly More Combo - Alpine White - DJIS0200C

Pridané: 9. decembra 2018

Ktorý dron od DJI si kúpiť? - YouTube

Spoločnosť DJI má v ponuke celkom dosť dronov a vybrať si správny model môže byť pre niekoho problematické. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=17432

Pridané: 6. júna 2018

DJI Spark Fly More Combo - RECENZIA - YouTube

Prinášame Vám ďalšiu recenziu. Tentoraz sme si vyskúšali dron DJI Spark a to vo verzii Fly More Combo (Aplhine White). Dron sme mali možnosť testovať približne dva týždne a skoro všetky naše postrehy nájdete vo videu. Viac na SmartWear.sk: http://bit.ly/2HlBGSZ

smartwear.sk

Pridané: 17. novembra 2017

Porovananie dronov DJI Spark a DJI Mavic Pro | Video - smartwear.sk

Prinášame Vám krátke porovnanie kamier medzi dronmi DJI Spark a DJI Mavic Pro. Veľa ľudí sa rozhoduje práve medzi týmito dvoma modelmi, tak sme sa rozhodli porovnať kvalitu obrazu. Viac na SmartWear.sk: http://smartwear.sk/?p=12444

Celá recenzia na smartwear.sk

smartwear.sk

Pridané: 15. novembra 2017

Recenzia dronu DJI Spark Fly More Combo - video - smartwear.sk

Prinášame Vám ďalšiu recenziu. Tentoraz sme si vyskúšali dron DJI Spark a to vo verzii Fly More Combo (Aplhine White). Dron sme mali možnosť testovať približne dva týždne a skoro všetky naše postrehy nájdete u nás na webe :-)

Celá recenzia na smartwear.sk

Pridané: 7. novembra 2017

Testujeme DJI Spark a DJI Goggles! - YouTube

DJI Spark u SmartWear.sk. Príďte si ho vyskúšať :-)