Heureka.sk - nákupný radca

Recenzie Syma X5HW

Štatistika hodnotenia produktu

80%

 
priemer z 1 hodnotení

0 % (0)
100 % (1)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)

Odporúčania od zákazníkov

1 zákazníkov odporúča tento produkt

Overené recenzie Syma X5HW

Overený zákazník JBmodel.sk - RC modely a hračky

kofi4

Pridané: 13. januára 2017

Zakúpený v JBmodel.sk - RC modely a hračky

80%

Odporúča produkt
  • Barometer, na 500mah batériu celkom slušný čas letu, pekný dizajn a až neuveriteľne jednoduché ovládanie.
  • Kúpil som si ho aby som sa zdokonalil v lietaní nakoľko som mal do teraz len mini dron na lietanie v byte a myslím, že som si vybral veľmi dobre.
  • Barometer! Je to super vec na levitovanie vo vzduchu, ale má veľkú nevýhodu a to že vrtule sa točia stále v základných otáčkach a ak ich chcete úplne vypnúť tak musíte podržať ľavú páčku dole na cca 4-5 sekúnd. tým chcem povedať len toľko, že ak sa rozhodnete lietať v byte a náhodou narazíte do kresla alebo vám vonku spadne na zem tak si pamätajte, že vám ešte minimálne 4 sekundy vrtule pôjdu v základných otáčkach a to len v prípade keď nestratíte hlavu, ale hneď zareagujete a pokiaľ nezareagujete v čas tak smola, lebo viete si predstaviť čo spravia z dronom 4 bežiace vrtule pri páde na zem za 4 sekundy???
  • Ďalšia nevýhoda kamera s FPV má 0,3mp čo je na nahrávanie videí strašne málo a pokiaľ nemáte mobil aspoň z 2GB ram tak vám ten videoprenos pôjde sekane a opozdene samozrejme sa dajú dokúpiť ak kamery FPV čo majú 2mp, ale bez gimbalu vám to bude aj tak k ničomu. A ešte jedna vec pokiaľ si myslíte, že budete lietať a na hlave mať VR okuliare tak vás nepoteším, lebo kamery fungujú len z app SYMA a tá VR nepodporuje aspoň zatiaľ nie.

Pre začiatočníka super vec, ale nečakajte zázraky. Samozrejme po upgrade (kamera 5mp + odpruženie + batéria 1200mah až 15 minút letu) je z neho super poloprofesionálny stroj. Ja som spokojný.

Zobrazujem 1 - 1 zo 1 recenzií

Alternatívne produkty

Syma X5SW

Syma X5SW

od 66,75 € (10 e-shopov)

Syma X11C

Syma X11C

od 45,83 € (11 e-shopov)

SYMA X5UW

SYMA X5UW

od 86,68 € (12 e-shopov)

Ďalšie drony Syma